Группа компаний "Элвас"

Розпуск рулону на штрипс

Компанія «Елвас» пропонує послугу поздовжнього різання сталевого рулону на штрипс

Штрипс – це сталева стрічка, яка виготовляється з рулонної оцинкованої сталі шляхом поздовжнього різання металу на спеціальному обладнанні. Свою назву сталеві стрічки отримали від англійського слова «strip», що означає «смуга» або «стрічка».

Штрипс виготовляють з оцинкованої сталі в рулонах з полімерним покриттям або без нього.

Технічні характеристики

Мін ширина штрипса 100 мм
Max довжина штрипса (довжина намотування) 400 м
Max кількість ножів 10
Товщина сталі 0,2 - 0,7 мм
Ширина рулону 1000 - 1250 мм
Нанесення на штрипс захисної плівки так
Другий прогін штрипса нi

Устаткування компанії «ЕЛВАС» дозволяє робити порізку металевого рулону сталі з полімерним покриттям, не порушуючи його. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати оцинкований метал з необхідними параметрами і скласти оптимальну карту розкрою рулонів на штрипс.

Виготовлення

На спеціальному обладнанні виробляють розпуск сталевих рулонів на штрипси методом поздовжнього різання. На лініях подовжнього розпуску рулони оцинкованої сталі кріпляться на пристрій автоматичної подачі металу на різаки, які розрізають його на смуги заданої ширини.

Сфера використання

Сфера використання штрипсів оцинкованих досить широка. Це і промислова галузь, і будівельна сфера, і область лісозаготівлі і переробки деревини. Також штрипси оцинковані використовують у виробництві меблів, широко використовується в побуті, медицині, повсюдно використовується в якості заготовок для виготовлення різних штампованих деталей. Штрипс оцинкований знайшов застосування при виготовленні профілів для кріплення гіпсокартону, водовідвідних систем і відливів.

Широке застосування сталеві стрічки отримали в якості самостійного пакувального матеріалу. Штрипс ідеально підходить для кріплення різних вантажів, що транспортуються. Сталева стрічка міцно скріпить об’ємний вантаж, підходить як для міцних і твердих матеріалів, так і для крихких вантажів.

Наша компанія гарантує високу якість і найкоротші терміни виконання будь-якого замовлення з виготовлення оцинкованого штрипса. У компанії «ЕЛВАС» можна купити штрипс оцинкований за конкурентними цінами зі складу в Дніпропетровську.