Группа компаний "Элвас"

Новости

Новий сайт Елвас

Шановні партнери, клієнти та друзі!

Раді представити новий сайт компанії «Елвас»! Ми постаралися зробити новий сайт більш зручним і максимально корисним для Вас!

Наша команда завжди прагне до індивідуального підходу до кожного замовника. На новому сайті ми створили сторінку, де ви зможете подивитися наявність продукції на складі, а також інформацію про продукцію, яка очікується найближчим часом.

Також, до відповідних розділів ми додали корисну інформацію, наприклад довідник по швидкому переведенню ваги оцинкованої сталі в погонні метри і навпаки. У розділі сталь оцинкована ми розмістили порівняльну таблицю аналогів жерсті зарубіжних марок сталі.

У нас на сайті Ви зможете отримати професійну консультацію онлайн, або зателефонувати нашим менеджерам, за телефонами вказаними в розділі контакти.

Ми дбаємо про ваш комфорт, тому Новий сайт «Елвас» представлено на двох мовах – російською та українською. Кожен відвідувач сайту зможе вибрати той варіант мови, який для нього більш комфортний.

Новий сайт адаптований під мобільні пристрої, смартфони, планшети і т.д. Тепер ви зможете в будь-який час зручно подивитися необхідну інформацію.

Ми плануємо і далі розширювати інтернет технології та впроваджувати нові проекти.

Ласкаво просимо на новий сайт «Елвас»!

Write a Reply or Comment