Группа компаний "Элвас"

Новости

Нова послуга – відповідальне зберігання металу на складі.

Наявність великих власних площ складського комплексу компанії «Елвас» дозволяє приймати на зберігання металопродукцію різних типів у великому обсязі.

Відповідальне зберігання – переваги, особливості та вигода

Для багатьох компаній, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею, наявність обладнаного складу є базовою і нагальною потребою для нормальної роботи бізнеса.

Компанія може організувати власне складське приміщення або передати товар на відповідальне зберігання на сторонній склад. У нинішніх умовах варіант відповідального зберігання стає більш затребуваним, оскільки дозволяє знизити витрати, пов’язані з орендою складу або утриманням власного складського комплексу.

Що таке відповідальне зберігання вантажів

Відповідальне зберігання вантажів, товарів або устаткування є сучасною послугою, яку надають компанії, що мають власні складські комплекси різних класів і типів. Використання такого сервісу є економічно виправданим, а вартість – суттєво нижчя за витрати на утримання свого або орендованого складу.

У чому полягає зручність відповідального зберігання на складі

Відповідальне зберігання різної продукції має на увазі під собою базовий комплекс різних послуг. Наша компанія пропонує зберігання, розвантажувально-навантажувальні роботи, охорону, контроль навантаження-вивантаження, документообігу і т.п.

Таким чином, ми пропонуємо Вам:

  • Зручне розташування наших площ (в м.Дніпро);
  • Оперативну роботу нашої команди, яка заощадить Ваш час;
  • Фото та відео звітність про стан Вашого вантажу;
  • Безпеку зберігання Вашого вантажу.

Важливо відзначити, що орендодавець несе повну матеріальну відповідальність за збереження майна орендарів!

Як вибрати склад для відповідального зберігання

Вибір складу відповідального зберігання залежить від виду вантажу або продукції. Перш за все, потрібно орієнтуватися на категорію складу. Основними критеріями розподілу складів по класах є висота стель, площа приміщення, якість підлоги, наявність техніки та автоматизованої системи управління, близькість до великих транспортних артерій і ж/д шляхів. Крім того, варто враховувати, що склади часто мають спеціалізацію по виду вантажів, які зберігаються (за класами небезпеки вантажів, склади для сировини з певним температурним режимом, для харчових продуктів, що вимагають заморозки, для медикаментів і т.д.), за типом конструкції (можуть бути відкриті, закриті, бункерні і ін.) і рівнем вогнестійкості.

Наша компанія пропонує два варіанти відповідального зберігання металу. Перший варіант на складі в закритому неопалюваному приміщенні, за всіма правилами зберігання металопрокату. Також ми можемо запропонувати зберігання вантажів на відкритому майданчику.

Вартість послуг відповідального зберігання вантажів

Вартість відповідального зберігання товарів, як правило, залежить від класу складу і його оснащення, його розташування і послуг, які входять у вартість. Уточнити вартість відповідального зберігання металу на нашому складі в м. Дніпро ви можете за телефонами:

 +38 (067) 565-13-65 Довженко Андрій Валентинович

Складські послуги з відповідального зберігання металу в Дніпрі

Отже, основне завдання складу відповідального зберігання – це зберігання вантажу за всіма правилами і забезпечення повної безпеки та збереження. Крім того, наші клієнти можуть розраховувати на додаткові послуги з обробки металу, що вкрай зручно.

Подивитися наші пропозиції з відповідального зберігання металу і всі технічні характеристики і можливості нашого складського комплексу ви можете в розділі Послуги/Відповідальне зберігання металу.